• Bezpieczeństo pożarowe

    kompleksowa oferta
  • Zabezpieczenia techniczne

    nowoczesne rozwiązania

Instalacje gaśnicze

Serwis butli gaśniczych

Dobór medium gaśniczego uzależniamy od warunków techniczno-budowlanych obiektu oraz oczekiwań klienta. Dysponujemy szerokim zakresem środków gaśniczych.

Oferujemy instalacje wodne (tryskacze/zraszacze), instalacje wodno-pianowe, instalacje gazowe, z gazami (HFC227ea (handlowa nazwa firmy DuPont FM200), NOVEC1230, argonit, inergen, CO2, azot, argon i ECARO). Doboru komponentów instalacji dokonujemy w oparciu o wytyczne producentów oraz dokumenty takie, jak PN-EN, NFPA, FM, VdS, ISO.

Dzięki posiadanemu zapleczu technicznemu z zakresu obsługi butli i instalacji gaśniczych i gazowych, jesteśmy w stanie zapewnić kompetentny serwis w sytuacji wyzwolenia gazu i ponownego napełnienia zbiorników. Jest to możliwe dzięki utrzymywaniu stałych stanów magazynowych gazów gaśniczych.

Projekty instalacji wykonujemy wyłącznie w oparciu o obliczenia hydrauliczne, które są nieodłącznym elementem dokumentacji projektowej. Zgromadzone doświadczenie pozwala nam na opracowanie rozwiązań unikatowych wprowadzonych na podstawie dopuszczenia jednostkowego.

Pracowaliśmy dla: