• Bezpieczeństo pożarowe

    kompleksowa oferta
  • Zabezpieczenia techniczne

    nowoczesne rozwiązania

MBM System 24

MBM System 24MBM System 24 jest firmą prężnie rozwijającą się w branży bezpieczeństwa pożarowego i zabezpieczeń technicznych. Dostosowujemy swoją ofertę elastycznie do indywidualnych potrzeb klientów (kompleksowa oferta).

Nasz zespół tworzą osoby wyspecjalizowane i z bogatym doświadczeniem w swojej dziedzinie. Przy realizacji projektów dla naszych klientów zawsze uwzględniamy wytyczne zawarte w normach krajowych i międzynarodowych oraz wymagania stawiane przez polskie przepisy.

Nasz firma specjalizuje się w obsłudze butli na gazy gaśnicze (HFC227ea, czyli FM200, NOVEC1230 i gazy obojętne) do Stałych Urządzeń Gaśniczych Gazowych. Pracownicy firmy opróżniają, napełniają oraz prowadzą legalizację tych butli. Zastosowanie autorskich technologii przy obsłudze butli pozwala na redukcję kosztu.

W ofercie znajdują się również instalacje sygnalizacji pożaru, Stałe Urządzenia Gaśnicze i instalacje niskoprądowe. MBM System 24 przygotowuje również dokumentację z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego taką, jak operaty pożarowe, dokumentacje projektowe, czy instrukcje bezpieczeństwa pożarowego.

Ważnym elementem działalności firmy jest obsługa techniczna i serwis urządzeń bezpieczeństwa pożarowego. Oferujemy zarówno serwis urządzeń zbudowanych przez nas, jak i tych zainstalowanych przez inne firmy. Przy opracowywaniu oferty współpracy serwisowej zawsze uwzględniamy bezpośrednie potrzeby klienta w świetle uwarunkowań formalno-prawnych.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy do kontaktu (Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania).

Pracowaliśmy dla: